oriental-motor-5ik40ra-cw2j
Oriental Motor 5IK40RA-CW2J
power supply: 1-phase 200 VAC, 50/60 Hz; Stretch rate range: 90-1400/1600 min-1; rated power: 40 W; Flange size: 90 mm x 90 mm; with round shaft; Degree of protection: IP20;